Popis řady

Loewe audiodesign se jmenuje tak, jak se jmenuje, protože jsme přesvědčeni o následujícím: pravý požitek z poslechu je i záležitostí očí-kvalitní zvuk a kvalita provedení patří k sobě. Proto se Loewe SoundVision, naše nová samostatně stojící audio sestava, zaměřuje na všechny smysly: kombinuje šest reproduktorů v hliníkové skříni s revolučním dotykovým displejem. Prot všechny přehrávače a reproduktory Loewe Audiodesign znějí tak jedinečně živě a autenticky: protže záleží na na správném, spojení výkonnosti a prezentace - prostě záleží na osobnosti.

Tohle je místo akustické a vizuální harmonie. Mimo samotné televizory nabízí Loewe škálu doplňkových komponent, které mohou být flexibilně kombinovány podle vašich požadavků.

Všechny reproduktory, počínaje Individual Sound Speaker až po Satelitte Speaker a Universal Speaker dokážou nabídnout dramaticky pojatou dynamickou reprodukci stejně jako jemné nuance lehkého vánku. A navíc, díky Individual Sound Subwoofer si můžete užívat monumentálního basu.

Sestavte si svůj na míru svých potřeb-v návaznosti na typ a množství připojovaných komponent můžete dále vybírat také barvy a materiály. Hliníková stříbrná, ebenové dřevo nebo zelené jablko? Cinema surround nebo Wireless?

Ať již zvolíte kteroukoli variantu, zaručujeme vám zvuk, na který se nezapomíná.