Novinky

Nový Loewe Subwoofer 300 kombinuje elegantní design, kompaktní rozměry a vynikající přednes nízkých kmitočtů.

24. 06. 2016

Kronach. - Loewe přední německý výrobce špičkové spotřební elektroniky uvádí nový Subwoofer 300, kompaktní a účinný subwoofer. Kombinuje jednoduchý hladký design s technickou vyspělostí a nabízí vizuální a poslechovou dokonalost.

Loewe One - One Love

9. 06. 2016

Sofistikovaný design, silný zvuk a plynulý streaming se stanou tou jedinou láskou.

Loewe Reference

10. 07. 2015

Pro slavnostní představení nové modelové řady a v podstatě znovuuvedení na český trh si dovozce, spol. BaSys CS zvolil originální a pro akci tohoto typu více než vhodnou restauraci Bastion, která disponuje nejen luxusní kuchyní, ale stejnou intenzitou zasáhne návštěvníka i pro své neotřelé umístění v bastionu pražského opevnění s výhledem na Nusle a Vyšehrad a v podstatě celou Prahu.

Loewe na IFA 2014!

25. 09. 2014

Pod heslem "Never stop begining" Loewe představila na veletrhu IFA 2014 zcela novou řadu výrobků, která sází na televizory s ultra-vysokým rozlišením.

Společnost také nabízí možnost všechny nové přístroje uvedené na IFA prozkoumávat virtuálně. Stačilo nainstalovat volně dostupnou aplikaci a mohli jste brouzdat novým sortimentem prakticky bez omezení.A pro ty z Vás, kteří tuto významnou událost nemohli navštívit, nabízíme alespoň alespoň prezentační video z IFA 2014...