Novinky

Loewe OLED: Nová bild 7 představuje VantaVision

7. 07. 2016


Kronach.
– Loewe uvádí na trh novou řadu Ultra HD OLED TV pojmenovanou bild 7. Přístroj představuje milník ve sledování televize především díky VantaVision.

Nový Loewe Subwoofer 300 kombinuje elegantní design, kompaktní rozměry a vynikající přednes nízkých kmitočtů.

24. 06. 2016

Kronach. - Loewe přední německý výrobce špičkové spotřební elektroniky uvádí nový Subwoofer 300, kompaktní a účinný subwoofer. Kombinuje jednoduchý hladký design s technickou vyspělostí a nabízí vizuální a poslechovou dokonalost.

Loewe One - One Love

9. 06. 2016

Sofistikovaný design, silný zvuk a plynulý streaming se stanou tou jedinou láskou.

Loewe Reference

10. 07. 2015

Pro slavnostní představení nové modelové řady a v podstatě znovuuvedení na český trh si dovozce, spol. BaSys CS zvolil originální a pro akci tohoto typu více než vhodnou restauraci Bastion, která disponuje nejen luxusní kuchyní, ale stejnou intenzitou zasáhne návštěvníka i pro své neotřelé umístění v bastionu pražského opevnění s výhledem na Nusle a Vyšehrad a v podstatě celou Prahu.

Loewe na IFA 2014!

25. 09. 2014

Pod heslem "Never stop begining" Loewe představila na veletrhu IFA 2014 zcela novou řadu výrobků, která sází na televizory s ultra-vysokým rozlišením.

Společnost také nabízí možnost všechny nové přístroje uvedené na IFA prozkoumávat virtuálně. Stačilo nainstalovat volně dostupnou aplikaci a mohli jste brouzdat novým sortimentem prakticky bez omezení.A pro ty z Vás, kteří tuto významnou událost nemohli navštívit, nabízíme alespoň alespoň prezentační video z IFA 2014...