Novinky

Loewe na IFA 2016

6. 09. 2016

Berlin/Kronach: Loewe, přední německý výrobce spotřební elektroniky představuje na IFA 2016 televizory postavené na zcela nové zobrazovací technologii. Podle předních specializovaných novinářů je Loewe bild 7 „nejkrásnější OLED TV na světě“.

Loewe OLED: Nová bild 7 představuje VantaVision

7. 07. 2016


Kronach.
– Loewe uvádí na trh novou řadu Ultra HD OLED TV pojmenovanou bild 7. Přístroj představuje milník ve sledování televize především díky VantaVision.

Nový Loewe Subwoofer 300 kombinuje elegantní design, kompaktní rozměry a vynikající přednes nízkých kmitočtů.

24. 06. 2016

Kronach. - Loewe přední německý výrobce špičkové spotřební elektroniky uvádí nový Subwoofer 300, kompaktní a účinný subwoofer. Kombinuje jednoduchý hladký design s technickou vyspělostí a nabízí vizuální a poslechovou dokonalost.

Loewe One - One Love

9. 06. 2016

Sofistikovaný design, silný zvuk a plynulý streaming se stanou tou jedinou láskou.

Loewe Reference

10. 07. 2015

Pro slavnostní představení nové modelové řady a v podstatě znovuuvedení na český trh si dovozce, spol. BaSys CS zvolil originální a pro akci tohoto typu více než vhodnou restauraci Bastion, která disponuje nejen luxusní kuchyní, ale stejnou intenzitou zasáhne návštěvníka i pro své neotřelé umístění v bastionu pražského opevnění s výhledem na Nusle a Vyšehrad a v podstatě celou Prahu.