Novinky

13. 12. 2011

Loewe Apps přicházejí!Aktuálně jsme obdrželi informaci, že na Apple App Store je od včerejška k dispozici aplikace Loewe VideoNet a do konce roku bude uvedena také aplikace Loewe Assist Media pro Apple iPad.

Loewe VideoNet nabízí přímý přístup k více než 10.000 on-line videím a podcastům z celého světa v prvotřídní kvalitě, sledovat je na iPadu, ale dokonce i s funkcí Send-to-TV také na obrazovce vaší televize Loewe*!

Loewe Assist Media spojí televizi Loewe* a iPad – jako by byly stvořeny jeden pro druhého. Kompletní ovládání televize a programování rekordéru je od této chvíle možné jednoduchým gestem ruky a dotykem prstu na displej tabletu. Na iPadu si zobrazíte přehled programů v elektronickém programovém průvodci EPG, označte jej jako oblíbený a televize ho okamžitě uloží k záznamu. Aplikace Loewe Assist Media je více než dálkové ovládání - umožňuje nejvyšší interakci s televizí Loewe: intuitivní, velmi individuální a exkluzivní.

* televize s LED chassis SL 1xx a instalovaným sw V7.5.x připojená k internetu.

Společně s aplikací Loewe Internet Radio máme, resp. v nejbližší době budeme mít k dispozici již tři aplikace od Loewe pro výrobky s logem nakousnutého jablka.