top of page
Loewe  bild 2

Radost z prvotřídního televizoru.
Loewe bild 2 můžete umístit přesně tak, jak potřebujete. Díky své flexibilitě skvěle doplní jakýkoli interiér a díky své, v této velikosti unikátní možnosti umístění na podlahový stojan, může tvořit samostatnou dominantu pokoje. Nabízí dokonale vyvážený obraz, personalizaci zvuku a v neposladní řadě ikonický design Loewe. 
bild_2_Detail remote control.jpg
"Alexa, zapni televizi.."
Vše, co potřebujete je jediný ovladač, Loewe assist. Díky němu můžete ovládat všechny aplikace a externí zařízení jako například Apple TV.
Druhou možností je ovládání hlasem pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa. Ovládací systém Loewe OS má čisté a přehledné menu a nabízí možnost individuální úpravy nabídky, kde najdete své oblíbené kanály a pořady.
Skvěle vyvážený obraz.
Díky zkušenostem a opravdovému nadšení SW specialistů Loewe používáme pouze  pečlivě vybrané HD LCD panely a vlastní sofistikované zpracování obrazu. Proto se můžete nechat unášet přirozeným podáním obrazu. Vyvážené barvy, přirozený kontrast a plynulý pohyb budou doslova hýčkat vaše oči. 
Loewe_bild_2_43_floorstand_front.jpg
bild_2_Detail_1_150dpi_rgb.jpg
bild_2_49_FS_3.jpg

Vychutnejte si všechny detaily.

Nechte se obklopit úžasným zvukem Loewe bild 2. Speciální zvukovody směrují přímo k divákovi, woofery na zadní straně je doplňují a společně vytváří nečekaně bohatý zvuk. V případě požadavku na prostorový zvuk pak stačí doplnit Loewe Klang 1.

Dokonalý zvuk.
Celkový zážitek ze sledování Loewe bild 2 můžete dále rozšířit zvukovým systémem  hladce spolupracujícím s Vaším televozirem. Naši zkušení prodejci jsou Vám k dispozici jak v případě volby nového zařízení, tak samozřejmě v rámci komplexního servisu. 
Klang 1+ sub.png

ZKUŠENOSTÍ

Máme co potřebujete.

50 let

loewe-fernseher-aufnehmen-recording-tv-h
loewe-reference-fernseher-musik-streamin
loewe-fernseher-bild-7-wireless-bluethoo

Jasné a zorganizované.

Loewe os - jednoduché ovládání pro moderní bydlení.

Bezdrátový zvuk.

Pomocí BT funkce můžete poslouchat bezdrátově - více svobody. 

Přes 40 milionů skladeb.
Díky aplikaci Tidal můžete poslouchat hudbu ve vysoké kvalitě.

Více níže

bottom of page