top of page
Loewe bild 5.

Vyrobeno v Německu s láskou a vášní.

Zážitek ze sledování TV s dobrým pocitem. 

Pocit. Svobody.

Pro designové nadšence, kteří tráví většinu času mimo domov a ocení přizpůsobení. Pro puristy inspirované možnostmi technologie a kvalitou. bild 5 je talentovaný ve všech směrech. Je skutečnou centrálou s perfektním připojením propůjčující maximální svobodu. Vaším velitelstvím domácí zábavy. Všechny detaily byly pečlivě promyšleny a doplněny mnoha barevnými a instalačními možnostmi - to vše pro moderní a individuální vzhled.   

Atmosféra tvořená uměním.

Překvapivé kombinace materiálů vytváří teplou domácí atmosféru - dále posílenou akustickou tkaninou kryjící soundbar  pod displejem. Tři možnosti barevného ladění - Graphite Grey, Light Grey a Cappuccino - nabízí dostatečnou škálu pro personalizovný vzhled.

Výkonná.

Výkonný stereofonní systém využívající uzavřenou ozvučnici nabízí příjemné podání basů a díky celkovému výkonu 80W poskytuje kvalitní a v případě potřeby dostatečně hlasitou reprodukci. 

Ultra High Definition.

Loewe bild 5 využívá Ultra High Definition panel, speciální alghoritmus přepočtu rozlišení a Edge LED podsvětlení. Extrémně plochý Ultra HD displej nabízí rozlišení 3,840 x 2,160 pixelů. Výsledkem je perfektní kontrast a dříve nevídané detaily. Dokonce i při rychlých pohybech zůstávají barvy a obrysy dokonale ostré.

"Domov není místo. Domov je pocit." 

Doma jste všude.

Loewe bild 5 je vybavená vestavěným HDD (DR+) s kapacitou 1,000 GB úložného prostoru. Sledujte sportovní přenos a současně nahrávejte kriminálku a dokumentární film, vše současně.  Zastavte sledování tam kde právě jste a zbytek shlédněte později, nebo použijte svou Loewe bild 5 jako streamovacího klienta a sledovaný program si "vezměte s sebou" z pokoje do ložnice nebo na terasu, shlédnout je můžete na jiné Loewe TV, kde je možné procházet i nahrávky na DR+ archivu, to vše s úžasnou lehkostí. Prostě tak, jak od Loewe očekáváte.  

Loewe os

Jasný, rychlý , intuitivní.

Všechny funkce jsou jasné a uživatelsky přívětivé. Televizní kanály, nahrávky, aplikace a externí zdroje můžete jednoduše spravovat z domácí obrazovky. Nově jsme navrhli přehled Live TV vysílání, které nyní nabízí časovou osu zobrazující aktuální místo, kterého jste při sledování dosáhli.  

Komfortně a jednoduše.

Snadný záznam.

Zastavte, nahrajte a přehrajte, kde chcete. Vy se rozhodnete, co bude dál..

Více než 40milionů skladeb.

Aplikace TIDAL nabídne přímý přístup k streamovacímu portálu a nespočtu alb ve vysokém rozlišení.

Úhlopříčka
32" / 81cm
FHD rozlišení
1920 x 1080 pixel
Displej 
LCD s E-LED podsvětlením 
Televizní standardy 
DVB-T2 / DVB-C /
DVB-S2 dvojitý tuner  
Konektory
3 x HDMI / 3 x USB
WLAN / BT volitelně
Zvuk 
2 x 40W výstup 

Loewe bild 5.32

bottom of page