top of page

Loewe bild v

Úžasně jiná

Loewe_bild_v_lifestyle_1.jpg

Loewe bild v

Zažijte svět, kde se elegance, tradice a výkon spojují v dokonalé harmonii, a objevte mimořádné televizní modely v řadě bild v od Loewe.

Nejnovější technologie a 4K OLED panel s HDR10, HLG a Dolby Vision ™ zajišťují maximální pohodlí. Jak byste od Loewe očekávali, každá sada je individuálně kalibrována a optimalizována pro dokonalé potěšení ze sledování před dodáním.

Soundbar se šesti reproduktory poskytuje 80 wattů celkového hudebního výkonu a se svým čedičově zbarveným látkovým potahem dokonale ladí s jakýmkoli prostředím.
Německé inženýrství s velkou láskou k detailu - pro fascinující televizní okamžiky.

Technologie OLED.
Technologie OLED znamená jasné a přirozené barvy, dokonalý kontrast - od nejhlubší černé po čistě bílou - a detailní ostrost i při velmi rychlých pohybech. Kromě působivé černé a nejjemnějších nuancí v tmavých částech obrazu umožňuje technologie OLED modelu Loewe bild v brilantní reprodukci barev. Je to proto, že na pozadí černého hřiště se barvy zdají být obzvláště jasné a živé. Díky tomu jsou obrazovky ideální pro filmy HDR a obsah s technologií Dolby Vision, která obsahuje více a jemnějších odstupňovaných barev a širší rozsah jasu.

Loewe_bild_v_lifestyle_1.jpg

Zvukový zážitek.
Výkonný stereofonní zvukový systém s uzavřeným basreflexem a šesti integrovanými reproduktory generuje 80 wattů mohutného hudebního výkonu. Soundbar navíc poskytuje teplé nízké tóny a pl
ní místnost bohatým zvukem. Inteligentní technologie Mimi Defined ™ rozpozná to nejlepší pro uši. Zvuk a tón jsou analyzovány v reálném čase a zvuk televize je přizpůsoben vašemu osobnímu sluchovému profilu.

Záznam - Take away.
S vestavěným pevným diskem DR + můžete nahrávat celé hodiny. S úložnou kapacitou 1 TB bude vaše Loewe bild v vždy připravena. Můžete nahrávat dva programy současně a sledovat televizi na jiném kanálu. Televizní program lze pozastavit a pokračovat později s časovým zpožděním. S aplikací Loewe je také možné sledovat program na mobilním zařízení, když jste na cestách.

Široký výběr možností instalace
Sofistikovaný.
Elegantní rám zdůrazní poetický design.
Loewe_bild_v55_wallmount_flex_front_refl
Loewe_bild_v55_floorstand_flex_front_ref

Sošný

Sofistikovaná estetika. Stylový ocelový rám skrývá vedení pro nevzhlednou kabeláž.

Flexibilní

Stolní stojan najde uplatnění téměř kdekoli.

Loewe_bild_v55_tablestand_front_reflect
Úhlopříčka 
65" 164cm 
Ultra HD resolution
3840 x 2160 pixel
Displej
OLED(WRGB pixel)
Loewe_bild_v55_wallmount_flex_front_refl
Obraz
HDR obraz 800cd/m2 /
Image+ Active
Připojení 
4 HDMI /WLAN /LAN /BT
Zvuk 
2 x 40W hudební výkon 
bottom of page