Loewe bild 9
Zhmotněná krása.

Design by Bodo Sperlein.

Fascinující.

Jiný.

Bauhausem a Art Decem inspirované čisté tvary a hřejivé zlatavé odstíny vytváří kontrast k futuristickému, pouhých 7mm silnému displeji, který vypadá, jakoby se vznášel. Obvykle nevzhledná zadní stěna je krytá zakázkovou tkaninou.

OLED: Nová dimenze televizorů.

OLED technologie využívá organické pixely s vlastní luminiscencí, které díky svým schopnostem nabízí bezkonkurenční kvalitu obrazu bez jakéhokoli podsvětlení displeje. To s sebou nese i schopnost zobrazit dokonalou černou barvu. Díky zanedbatelné odezvě v řádu mikrosekund je přechod od plného jasu do naprosté temnoty okamžitý a rychlé pohyby ožijí novou hloubkou. Díky Dolby Vision disponuje Loewe bild 9 schopností zobrazení HDR plného dynamického barevného rozsahu a to vše dohromady má za následek extrémně autentickou kvalitu obrazu.

Bohatý zvuk.

V okamžiku, kdy zapnete Loewe bild 9 se její displej vysune vzhůru a odhalí soundbar. Vzhledem k svému 120W výkonu z celkem šesti reproduktorů a čtyř doplňkových měničů dokáže nabídnout na poměry soundbaru fantastický zvukový projev.

Jednoduchá. Intuitivní.

Jasně struktorované uživatelské rozhraní je snadno pochopitelné a díky tomu je radost jej používat. Vaše volba kanálů , záznam, aplikace a další externí zdroje lze snadno seskupit na domovské obrazovce. Hudební služba Tidal vám nabídne přístup k více než 40mil skladeb, Vimeo zase nabízí sledování filmů a seriálů, Přepínejte, nahrávejte a pomocí programového průvodce zadávejte nahrávání oblíbených filmů nebo jednoduše vyvolejte informaci v pozadí oprávě sledovaného pořadu, to vše pomocí aplikace, která je volně ke stažení v obchodech s aplikacemi.    

Široký výběr možností instalace

Share the amazing things customers are saying about your business. Double click, or click Edit Text to make it yours.

Sofistikovaný.
Elegantní rám zdůrazní poetický design.

Share the amazing things customers are saying about your business. Double click, or click Edit Text to make it yours.

Sošný

Sofistikovaná estetika. Stylový ocelový rám skrývá vedení pro nevzhlednou kabeláž.

Share the amazing things customers are saying about your business. Double click, or click Edit Text to make it yours.

Flexibilní

Stolní stojan najde uplatnění téměř kdekoli.

Úhlopříčka 
55" 139cm 
Ultra HD resolution
OLED technology, Dolby Vision, HDR10, HLG
Displej
OLED(WRGB pixel)
Obraz
HDR obraz/800cd/m2 /
Image+ Active
Připojení 
4 HDMI /3 USB/WLAN /LAN
Zvuk 
120W hudební výkon, 6 reproduktorů 

Loewe bild 9.55

  • Facebook - Bílý kruh