Loewe bild v

Úžasně jiná

Loewe_bild_v_lifestyle_1.jpg

Loewe bild v

Zažijte svět, kde se elegance, tradice a výkon spojují v dokonalé harmonii, a objevte mimořádné televizní modely v řadě bild v od Loewe.

Nejnovější technologie a 4K OLED panel s HDR10, HLG a Dolby Vision ™ zajišťují maximální pohodlí. Jak byste od Loewe očekávali, každá sada je individuálně kalibrována a optimalizována pro dokonalé potěšení ze sledování před dodáním.

Soundbar se šesti reproduktory poskytuje 80 wattů celkového hudebního výkonu a se svým čedičově zbarveným látkovým potahem dokonale ladí s jakýmkoli prostředím.
Německé inženýrství s velkou láskou k detailu - pro fascinující televizní okamžiky.

Technologie OLED.
Technologie OLED znamená jasné a přirozené barvy, dokonalý kontrast - od nejhlubší černé po čistě bílou - a detailní ostrost i při velmi rychlých pohybech. Kromě působivé černé a nejjemnějších nuancí v tmavých částech obrazu umožňuje technologie OLED modelu Loewe bild v brilantní reprodukci barev. Je to proto, že na pozadí černého hřiště se barvy zdají být obzvláště jasné a živé. Díky tomu jsou obrazovky ideální pro filmy HDR a obsah s technologií Dolby Vision, která obsahuje více a jemnějších odstupňovaných barev a širší rozsah jasu.

Loewe_bild_v_lifestyle_1.jpg

Zvukový zážitek.
Výkonný stereofonní zvukový systém s uzavřeným basreflexem a šesti integrovanými reproduktory generuje 80 wattů mohutného hudebního výkonu. Soundbar navíc poskytuje teplé nízké tóny a pl
ní místnost bohatým zvukem. Inteligentní technologie Mimi Defined ™ rozpozná to nejlepší pro uši. Zvuk a tón jsou analyzovány v reálném čase a zvuk televize je přizpůsoben vašemu osobnímu sluchovému profilu.

Záznam - Take away.
S vestavěným pevným diskem DR + můžete nahrávat celé hodiny. S úložnou kapacitou 1 TB bude vaše Loewe bild v vždy připravena. Můžete nahrávat dva programy současně a sledovat televizi na jiném kanálu. Televizní program lze pozastavit a pokračovat později s časovým zpožděním. S aplikací Loewe je také možné sledovat program na mobilním zařízení, když jste na cestách.

Široký výběr možností instalace
Sofistikovaný.
Elegantní rám zdůrazní poetický design.

Sošný

Sofistikovaná estetika. Stylový ocelový rám skrývá vedení pro nevzhlednou kabeláž.

Flexibilní

Stolní stojan najde uplatnění téměř kdekoli.

Úhlopříčka 
65" 164cm 
Ultra HD resolution
3840 x 2160 pixel
Displej
OLED(WRGB pixel)
Obraz
HDR obraz 800cd/m2 /
Image+ Active
Připojení 
4 HDMI /WLAN /LAN /BT
Zvuk 
2 x 40W hudební výkon 
Loewe_bild_v_lifestyle_1.jpg
  • Facebook - Bílý kruh