Zhmotnělá krása.

Loewe klang 9.

klang 5 subwoofer

Konstrukce tohoto subwooferu využívá jednoho aktivního měniče a dvou pasivních membrán, díky tomu poskytuje hluboký a teplý bas. O buzení se stará předimenzovaný zesilovač s výkonem 600W a to vše je zabalené v dokonale elegantní skříni s masivní hliníkovou vrchní deskou.

Jen pro ty nejnáročnější.

Zvukový charakter nového Loewe klang 5 systému je doslova balzámem pro uši. Díky pětici aktivních reproduktorů s výkonem 250W naplní místnost dokonalým zvukem. Jejich jednotlivé reproduktory jsou uspořádány ve vertikálně symetrické formaci, která zaručí mimořádně přirozenou a autentickou reprodukci.

 
 

Loewe klang 1 a klang link.
Zvuk bez kabelů.

Inteligentní bezdrátová technologie vám přináší nepoznanou svobodu nastavení a rozmístění vašeho audiosystému. Komunikuje hladce se všemi DAL vybavenými televizory Loewe a nabízí dynamickou reprodukci s velkou výkonovou rezervou.

Jednou z možností je double konfigurace pro plnohodnotné ozvučení celé místnosti a to i bez použití subwooferu. Pro radiový přenos je zapotřebí pouze Loewe klang link box, jehož připojení už není možné zjednodušit. REproduktory a Loewe televizor se detekují navzájem na povel jediného tlačítka.

  • Facebook - Bílý kruh