Loewe bild 9

June 14, 2017

V londýně žijící kreativní ředitel Bodo Sperlein kombinoval při návrhu televizoru Loewe bild 9 něměckou pečlivost s britskou lehkostí, komplexitu s minimalismem, řemeslo s high-tech a toto rozkročení katapultuje Loewe bild 9 do zcela nové dimenze. To vše v kvalitě „Made in Germany“.

Návrhář se nechal inspirovat dvacátými léty minulého století, především Art Decem a vytvořil TV, která fascinuje svým zjevem a jeho lehkostí. Uvnitř je to ovšem TV přijímač schopný zobrazit brilantní obrázky a doslova výbuch barev. Intuitivní menu pak jen potvrzuje radost ze spolužití s tímto mimořádným televizním přijímačem.

Design: sofistikovaný a unikátní

„Elegantní, minimalistický a úžasně jiný. Teplé zlatavé odstíny vytvářejí harmonický kontrast s futuristickým plochým displejem. Zlatá symbolizuje sluneční paprsky, světlo, dokonalost a jistotu.“ Autor návrhu Loewe bild 9 Bodo Sperlein k tomu dále říká: „Loewe bild 9 vnímám jako šperk do interiéru.” Obě barevné varianty dokonale harmonizují s ultra plochým, jen 7mm silným displejem, slabším než většina smartphonů.

Zcela nová úroveň obrazové kvality.

OLED technologie využívá organické pixely s vlastní luminiscencí, díky kterým vytváří úplně novou úroveň kvality. Díky Dolby Vision™ nabízí Loewe bild 9 obraz s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) s úžasnou hloubkou a barevným spektrem.

Zvuk:geniální a silný.

V okamžiku zapnutí televizoru se celý displej vysune vzhůru a odhalí výkonný soundbar. Svými 120W hudebního výkonu zprostředkuje šestice reproduktorů a čtvero pasivních basových zářičů na poměry plochého televizoru nepochopitelně hlasité a zvukově věrné představení.

Skvělý doplněk: reproduktory Loewe klang 9, které kombinují technologii sloupového reproduktoru  se subwooferem. S televizorem komunikují na principu bezdrátového rádiového přenosu.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejlepší příspěvky

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Nejnovější příspěvky

June 14, 2017

Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Facebook - Bílý kruh